Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ waterproof nitrile rubber insulation sheet ] αγώνας 78 προϊόντα.
Αδιάβροχος ανθεκτικός στη θερμότητα υψηλής πυκνότητας λειαίνει τα φύλλα 1.5m NBR
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
κατηγορία 0 μήκους 1200mm 40mm λαστιχένιος ρόλος θερμικής μόνωσης αφρού
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| δείγμα: | Ελεύθερος |
Η πλάτη σύνδεσε ρόλο μόνωσης αφρού 0.5mm το λαστιχένιο αλεξίπυρο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | Διεθνές E1 |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
Υψηλός - η ποιοτική κατηγορία 1 στεγανοποιεί φυσικά Nbr/το PVC 9mm σωλήνας θερμικής μόνωσης
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
Ζωηρόχρωμη υψηλή πυκνότητα 15mm σωλήνων αφρού Nbr λαστιχένια άνευ ραφής
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
Ζωηρόχρωμη κατασκευασμένη επιφάνεια σωλήνων μόνωσης αφρού 60kg/M3 λαστιχένια
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
Φλόγα σωλήνων B1 θερμικής μόνωσης φύλλων αλουμινίου αργιλίου - καθυστερών
| Υλικό: | NBR/PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| COem: | Δεχτείτε |
αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο 15mm
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |

