Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ waterproof nitrile rubber insulation sheet ] αγώνας 78 προϊόντα.
Εύκαμπτο κλειστό νιτρίλιο 1.4m φύσης αφρού PVC κυττάρων λαστιχένιος ρόλος θερμικής μόνωσης
| πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
λαστιχένιο φύλλο νιτριλίων NBR 1200mm
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Μαύρος Colsed κυττάρων αυτοκόλλητος 40mm φυσικός ρόλος αφρού μόνωσης λαστιχένιος
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Θερμότητας λαστιχένιο φύλλο κυττάρων NBR μόνωσης κλειστό κλιματισμός
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Πίσω συνδεμένο φύλλο αλουμινίου αργιλίου 0.5mm αλεξίπυρος λαστιχένιος ρόλος μόνωσης αφρού
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | Διεθνές E1 |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
μαύρος αυτοκόλλητος υψηλός 1.5m - ρόλος θερμικής μόνωσης ποιοτικού αλεξίπυρος NBR λαστιχένιος αφρού
| πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
B1 πυρκαγιά - κλειστό καθυστερών λαστιχένιο φύλλο θερμικής μόνωσης NBR κυττάρων εύκαμπτο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
B1 βάλτε φωτιά - κλειστή καθυστερών θερμική μόνωση ρόλων αφρού κυττάρων εύκαμπτη 3mm λαστιχένια
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
Μαύρος στεγανοποιήστε το λαστιχένιο πίνακα θερμικής μόνωσης αφρού σφουγγαριών PVC 40mm NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |

