Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ waterproof nitrile rubber insulation sheet ] αγώνας 78 προϊόντα.
Υψηλής πυκνότητας αυτοκινήτων αβλαβές PVC NBR φύλλο θερμικής μόνωσης νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Φλόγα 40MM - λαστιχένιος πίνακας μόνωσης νιτριλίων καθυστερούντω για Buliding
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
λαστιχένιο φύλλο αφρού νιτριλίων 3mm 1200mm για τα οικοδομικά υλικά
| Mterial: | λάστιχο νιτριλίων |
|---|---|
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Κλειστός αδιάβροχος NBR κυττάρων πίνακας μόνωσης PVC λαστιχένιος πλαστικός
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Υψηλή πυκνότητα 55kg/M3 6mm λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων για τον κλιματισμό
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου: | Σωλήνας |
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων NBR για τον ηλιακό θερμοσίφωνα αέρα
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου: | Σωλήνας |
λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων 30mm
| Όνομα προϊόντων: | Λαστιχένιος πλαστικός σωλήνας |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Μεγέθη: | Προσαρμοσμένος |
λαστιχένια συντήρηση θερμότητας μόνωσης νιτριλίων 20mm στο σωλήνα για το κλιματιστικό μηχάνημα
| Χρώμα: | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μεγέθη: | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
Η υψηλή πυκνότητα στεγανοποιεί φύλλο θερμικής μόνωσης νιτριλίων 30mm το φυσικό λαστιχένιο
| Υλικό: | Λάστιχο/αφρός νιτριλίων |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
Υψηλός - πίνακας μόνωσης ποιοτικών αδιάβροχος νιτριλίων λαστιχένιος NBR υγιής
| Τοπική πυκνότητα: | 2.88Kg/M2 |
|---|---|
| Προφανής πυκνότητα: | 180Kg/M3 |
| Υλικό: | Νιτρίλιο Rubber+nano |

