Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ waterproof nitrile rubber insulation sheet ] αγώνας 78 προϊόντα.
1.2M 30mm υψηλά - φύλλο μόνωσης ποιοτικού αδιάβροχο και θερμικό Nbr λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| μήκος: | Προσαρμοσμένος |
Μαύρη φλόγα κυττάρων Colsed υψηλής πυκνότητας - λαστιχένιο φύλλο αφρού Nbr καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR&Foam |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Πάχος: | Εξατομικεύσιμος |
NBR 45kg/M3 γυάλισε το λαστιχένιο πίνακα μόνωσης αφρού πάχους 30mm
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός ή γυαλισμένος/προσαρμοσμένος |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
Ζωηρόχρωμος εύκαμπτος 30mm προστατευτικός NBR σωλήνας μόνωσης Wsterproof νιτριλίων λαστιχένιος
| Χρώμα: | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
Λαστιχένιος ρόλος φύλλων νιτριλίων PVC NBR αφρού σφουγγαριών νεοπρενίου υψηλής πυκνότητας
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Λαστιχένιο φύλλο θερμικής μόνωσης PVC NBR για το οικοδομικό υλικό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
45kg/M3 γυαλισμένο υψηλό θερμικό φύλλο αφρού ποιοτικής μόνωσης NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
φύλλο αλουμινίου αργιλίου φύλλων μόνωσης αφρού 20mm μαύρο αλεξίπυρο λαστιχένιο
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου Rubber&Aluminum |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Αδιάβροχη μόνωση θερμότητας εφαρμοσμένης μηχανικής 30mm λαστιχένιο φύλλο νιτριλίων NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
B1 φλόγα - λαστιχένιος ρόλος φύλλων θερμικής μόνωσης αφρού νιτριλίων καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |

