Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ waterproof nitrile rubber insulation sheet ] αγώνας 78 προϊόντα.
Υψηλός - ποιοτική θερμική μόνωση 1.4m αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο 0.5mm
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Κατηγορίας κλειστός B1 κυττάρων ρόλος μόνωσης θερμότητας αφρού αφρού λαστιχένιος 3MM λαστιχένιος
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
Πυρκαγιά που εμποδίζει τον ευνοϊκό για το περιβάλλον NBR αφρό PVC μόνωσης θερμότητας 1.4m
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Ζωηρόχρωμο 3mm κλειστό φύλλο αφρού νιτριλίων κυττάρων για τα οικοδομικά υλικά
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 340mm ή προσαρμοσμένος |
Μαύρο 30mm νιτρίλιο φύλλων NBR υψηλής πυκνότητας αλεξίπυρο λαστιχένιο
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 30mm |
B1 πυρκαγιά - λάστιχο ρόλων NBR μόνωσης αφρού καθυστερούντω 100kg/M3
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Παχύ ομαλό NBR νιτρίλιο 1.2m υψηλής πυκνότητας αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
λαστιχένιος πίνακας αφρού σφουγγαριών πάχους NBR 40mm αντιολισθητικός
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |

