Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ rubber insulation sheet ] αγώνας 150 προϊόντα.
αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο 15mm
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο αλουμινίου αργιλίου φύλλων θερμικής μόνωσης 20mm
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Πάχος: | 20mm |
Εύκαμπτη NBR μόνωση 30mm μόνωσης θερμότητας λαστιχένιος πίνακας αφρού
| Υλικό: | λαστιχένιος αφρός |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Πάχος: | 30mm |
Ζωηρόχρωμη υψηλή πυκνότητα 15mm σωλήνων αφρού Nbr λαστιχένια άνευ ραφής
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
Ζωηρόχρωμη κατασκευασμένη επιφάνεια σωλήνων μόνωσης αφρού 60kg/M3 λαστιχένια
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
Υψηλός - η ποιοτική κατηγορία 1 στεγανοποιεί φυσικά Nbr/το PVC 9mm σωλήνας θερμικής μόνωσης
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
Ελλειπτικός Treadmill 100x100 ποδηλάτων άσκησης λαστιχένιος ρόλος χαλιών πατωμάτων γυμναστικής
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής |
|---|---|
| Κανονικό μέγεθος: | 100*100*1.5cm |
| Υλικό: | rubber&others |
Φιλικός προς το περιβάλλον προστατευόμενος από τους κραδασμούς υψηλής πυκνότητας καθιστά αλεξίπυρος το λαστιχένιου χαλί πατωμάτων γυμναστικής 1.5CM
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής |
|---|---|
| Κανονικό μέγεθος: | 100*100*1.5cm |
| Υλικό: | rubber&others |
Αδιάβροχη υψηλή πυκνότητα συνήθειας 15MM βαρέων καθηκόντων λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής |
|---|---|
| Υλικό: | rubber&others |
| Συσκευασία: | Υφαμένη πλαστικό τσάντα, χαρτοκιβώτιο, επί παραγγελία συσκευασία |
Ζωηρόχρωμος ήχος - να απορροφήσει βαρέων καθηκόντων EPDM 1200mm λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής |
|---|---|
| Υλικό: | rubber&others |
| Συσκευασία: | Υφαμένη πλαστικό τσάντα, χαρτοκιβώτιο, επί παραγγελία συσκευασία |

