Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ rubber insulation sheet ] αγώνας 150 προϊόντα.
30mm 1200mm αδιάβροχος πίνακας μόνωσης αφρού eco-φύσης NBR λαστιχένιος
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Πάχος: | 30mm |
B1 πυρκαγιά - λάστιχο ρόλων NBR μόνωσης αφρού καθυστερούντω 100kg/M3
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Η πλάτη σύνδεσε ρόλο μόνωσης αφρού 0.5mm το λαστιχένιο αλεξίπυρο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | Διεθνές E1 |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
κατηγορία 0 μήκους 1200mm 40mm λαστιχένιος ρόλος θερμικής μόνωσης αφρού
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| δείγμα: | Ελεύθερος |
λαστιχένιος πίνακας αφρού σφουγγαριών πάχους NBR 40mm αντιολισθητικός
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Υψηλός - πίνακας μόνωσης ποιοτικών αδιάβροχος νιτριλίων λαστιχένιος NBR υγιής
| Τοπική πυκνότητα: | 2.88Kg/M2 |
|---|---|
| Προφανής πυκνότητα: | 180Kg/M3 |
| Υλικό: | Νιτρίλιο Rubber+nano |
Διαφορετικό λαστιχένιο Soundproof NBR σφουγγαριών χρώματος ελαφρύ χαλί αφρού νιτριλίων
| Εφαρμογή: | Ξενοδοχείο, βίλα, διαμέρισμα, κτίριο γραφείων, νοσοκομείο, σχολείο, λεωφόρος, αθλητισμός |
|---|---|
| Τοπική πυκνότητα: | 2.88Kg/M2 |
| Υλικό: | Νιτρίλιο Rubber+nano |
Εσωτερικός νανο αλεξίπυρος υγιής πίνακας μόνωσης υψηλής πυκνότητας
| Εφαρμογή: | Ξενοδοχείο, βίλα, διαμέρισμα, κτίριο γραφείων, νοσοκομείο, σχολείο, λεωφόρος, αθλητισμός |
|---|---|
| Τοπική πυκνότητα: | 2.88Kg/M2 |
| Υλικό: | Νιτρίλιο Rubber+nano |
ελαφριά φλόγα - αφρός καθυστερούντω EPDM 10mm αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης PVC 45kg/M3 για την εύκαμπτη εφαρμοσμένη μηχανική
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός |
| Πάχος: | Προσαρμοσμένος |

