Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ rubber insulation sheet ] αγώνας 150 προϊόντα.
Θερμότητα & κρύα μόνωση 3mm εύκαμπτο αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο PVC NBR
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Εξωθημένο ανθεκτικό στη θερμότητα κλειστό κύτταρο 40mm αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Μαύρο 30mm νιτρίλιο φύλλων NBR υψηλής πυκνότητας αλεξίπυρο λαστιχένιο
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 30mm |
Πίσω αργιλίου φύλλων αλουμινίου 100kg/M3 μόνωση θερμότητας φύλλων αφρού λαστιχένια
| Υλικό: | NBR&Foam |
|---|---|
| μήκος: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο 0.5mm
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Ζωηρόχρωμο 3mm κλειστό φύλλο αφρού νιτριλίων κυττάρων για τα οικοδομικά υλικά
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 340mm ή προσαρμοσμένος |
NBR/PVC Nitrlie 1200mm αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο για τον όρο αέρα
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| πλάτος: | ≤1200mm |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
φλόγα 30mm - αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο PVC Nbr καθυστερούντω
| Υλικό: | λαστιχένιος αφρός |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Πάχος: | 30mm |
40mm υψηλής πυκνότητας φυσικός πίνακας μόνωσης αφρού νιτριλίων λαστιχένιος
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Εξατομικεύσιμος |
| Πάχος: | 340mm |

