Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
wxholly
λέξεις-κλειδιά [ rubber insulation sheet ] αγώνας 150 προϊόντα.
Ανοικτό κύτταρο 1200Mm Elastomeric αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο μόνωσης PVC NBR
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
100kg/M3 καταστήστε αλεξίπυρα το λαστιχένιου φύλλο αφρού υψηλής πυκνότητας για τον κλιματισμό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | τετράγωνο |
| Πάχος: | 340mm |
Ζωηρόχρωμο πυρίμαχο γυαλισμένο λαστιχένιο φύλλο νιτριλίων 3mm NBR
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Η μαύρη απορρόφηση κλονισμού στεγανοποιεί 30m NBR λαστιχένιο φύλλο φύσης PVC το καλό
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
|---|---|
| Πάχος: | 8m ~30m/προσαρμοσμένος |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
Κλειστό λαστιχένιο φύλλο φύσης NBR κυττάρων Soundproof μαλακό εξωθημένο 1.5m Eco
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Η υψηλή πυκνότητα στεγανοποιεί φύλλο θερμικής μόνωσης νιτριλίων 30mm το φυσικό λαστιχένιο
| Υλικό: | Λάστιχο/αφρός νιτριλίων |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
B1 βάλτε φωτιά - κλειστή καθυστερών θερμική μόνωση ρόλων αφρού κυττάρων εύκαμπτη 3mm λαστιχένια
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
Μαύρος στεγανοποιήστε το λαστιχένιο πίνακα θερμικής μόνωσης αφρού σφουγγαριών PVC 40mm NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
NBR 30mm πάχους αντιολισθητικός πίνακας αφρού σφουγγαριών θερμικής μόνωσης λαστιχένιος
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός ή γυαλισμένος/προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
πλάτος 40mm 1200mm περιβαλλοντικό Nbr πάχους φύλλο αφρού μη-Toxi
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |

