Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
wxholly
λέξεις-κλειδιά [ rubber insulation sheet ] αγώνας 150 προϊόντα.
40mm υψηλά - ρόλος ποιοτικής αλεξίπυρος λαστιχένιος μόνωσης για τον κλιματισμό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων 30mm
| Όνομα προϊόντων: | Λαστιχένιος πλαστικός σωλήνας |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Μεγέθη: | Προσαρμοσμένος |
Υγιές φύλλο μόνωσης Nbr νιτριλίων W90mm 25db
| Υλικό: | nbr&nano |
|---|---|
| Τοπική πυκνότητα: | 2.88Kg/M2 |
| Προφανής πυκνότητα: | 180Kg/M3 |
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων NBR για τον ηλιακό θερμοσίφωνα αέρα
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου: | Σωλήνας |
PPR 60kg/M3 NBR βαθμός σωλήνων B1 μόνωσης που γαλβανίζεται λαστιχένιος
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
λαστιχένια συντήρηση θερμότητας μόνωσης νιτριλίων 20mm στο σωλήνα για το κλιματιστικό μηχάνημα
| Χρώμα: | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μεγέθη: | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
Μαλακός αφρός 100kg μ3 PVC 1200 χιλ. μόνωσης και κρύο φύλλο πλακών NBR αντίστασης λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
Ζωηρόχρωμο κλειστό φύλλο μόνωσης αφρού κυττάρων Soundproof 30mm NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
Η υψηλή πυκνότητα γυάλισε το αλεξίπυρο φύλλο αφρού θερμικής μόνωσης NBR λαστιχένιο
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
Μόνωση θερμότητας υψηλής πυκνότητας 20mm υγιές φύλλο αφρού απορρόφησης NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |

