Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
wxholly
λέξεις-κλειδιά [ rubber insulation sheet ] αγώνας 150 προϊόντα.
το πάχος 3mm προσάρμοσε το εύκαμπτο φύλλο μόνωσης NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Πάχος: | 340mm |
Υψηλής πυκνότητας αυτοκινήτων αβλαβές PVC NBR φύλλο θερμικής μόνωσης νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
κατηγορία 1 1200mm μαλακό αλεξίπυρο φύλλο μόνωσης αφρού νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | Λάστιχο νιτριλίων |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
| Πάχος: | 340mm |
Το κλειστό κύτταρο στεγανοποιεί 3mm νιτριλίων το ανθεκτικό στη θερμότητα φύλλο αφρού σιλικόνης λαστιχένιο
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων 30mm
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Μαύρη φλόγα κυττάρων Colsed υψηλής πυκνότητας - λαστιχένιο φύλλο αφρού Nbr καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR&Foam |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Πάχος: | Εξατομικεύσιμος |
Καταστήστε αλεξίπυρα 1.2m το Elastomeric NBR φύλλο μόνωσης αφρού νιτριλίων λαστιχένιου
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
B1 φλόγα - λαστιχένιος ρόλος φύλλων θερμικής μόνωσης αφρού νιτριλίων καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
Λαστιχένιο φύλλο θερμικής μόνωσης PVC NBR για το οικοδομικό υλικό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Κλειστό υψηλή πυκνότητα κυττάρων 100kg/M3 ελαφρύ φύλλο μόνωσης αφρού PVC NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |

