Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ industrial nbr foam sheet ] αγώνας 135 προϊόντα.
Ζωηρόχρωμη κατασκευασμένη επιφάνεια σωλήνων μόνωσης αφρού 60kg/M3 λαστιχένια
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
Μαύρος Colsed κυττάρων αυτοκόλλητος 40mm φυσικός ρόλος αφρού μόνωσης λαστιχένιος
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
λαστιχένια συντήρηση θερμότητας μόνωσης νιτριλίων 20mm στο σωλήνα για το κλιματιστικό μηχάνημα
| Χρώμα: | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μεγέθη: | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
Φλόγα σωλήνων B1 θερμικής μόνωσης φύλλων αλουμινίου αργιλίου - καθυστερών
| Υλικό: | NBR/PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| COem: | Δεχτείτε |
Πίσω συνδεμένο φύλλο αλουμινίου αργιλίου 0.5mm αλεξίπυρος λαστιχένιος ρόλος μόνωσης αφρού
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | Διεθνές E1 |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
Συγκολλητικό αδιάβροχο πυρκαγιά-εμποδίζοντας 100kg/M3 λαστιχένιο υλικό μόνωσης Slef
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Πάχος: | 340mm |
Η υψηλή πυκνότητα στεγανοποιεί το λαστιχένιο ρόλο θερμικής μόνωσης μη-Toxi πλάτους 1m
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
ρόλος θερμικής μόνωσης 30mm ζωηρόχρωμος αντιολισθητικός αλεξίπυρος λαστιχένιος
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Πάχος: | 30mm |
Υποστηριγμένη ελαστική κατηγορία B1 3mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
Class1 1200mm θερμικός λαστιχένιος ρόλος μόνωσης αδιάβροχος
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Δείγμα: | ελεύθερος |

