Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ industrial nbr foam sheet ] αγώνας 135 προϊόντα.
λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων 1m
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
Η μαλακή θερμική μόνωση 45kg/M3 εφαρμοσμένης μηχανικής καθιστά αλεξίπυρη το λαστιχένιου φύλλο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός |
| Πάχος: | Προσαρμοσμένος |
B1 καταστήστε αλεξίπυρα φύλλο μόνωσης 40mm το λαστιχένιου
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Φλόγα - καθυστερών: | B1 |
| Πάχος: | 340mm ή προσαρμοσμένος |
B1 φλόγα - λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων φύσης Eco καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 40 χιλ. |
Ζωηρόχρωμος εύκαμπτος 30mm προστατευτικός NBR σωλήνας μόνωσης Wsterproof νιτριλίων λαστιχένιος
| Χρώμα: | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων NBR για τον ηλιακό θερμοσίφωνα αέρα
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου: | Σωλήνας |
Υποστηριγμένο υψηλή πυκνότητα φύλλο αλουμινίου αργιλίου 100kg/M αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο θερμικής μόνωσης ³
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου rubber&Aluminum NBR |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός |
| Πάχος: | Προσαρμοσμένος |
φλόγα υψηλής πυκνότητας 30mm - καθυστερών 1200mm λαστιχένιο φύλλο μόνωσης αφρού
| Υλικό: | λαστιχένιος αφρός |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| πάχος: | 30mm |
Υψηλός - η ποιοτική κατηγορία 1 στεγανοποιεί φυσικά Nbr/το PVC 9mm σωλήνας θερμικής μόνωσης
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
PPR 60kg/M3 NBR βαθμός σωλήνων B1 μόνωσης που γαλβανίζεται λαστιχένιος
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |

