Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ industrial nbr foam sheet ] αγώνας 135 προϊόντα.
φλόγα 30mm - αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο PVC Nbr καθυστερούντω
| Υλικό: | λαστιχένιος αφρός |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Πάχος: | 30mm |
Διαφορετική συντήρηση 8cm θερμότητας πάχους λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Ανοικτό κύτταρο 1200Mm Elastomeric αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο μόνωσης PVC NBR
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Το κλειστό κύτταρο 80kg/M3 στεγανοποιεί το αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο μόνωσης αφρού
| Υλικό: | Λάστιχο |
|---|---|
| Μήκος: | προσαρμοσμένος |
| Πάχος: | 340mm ή προσαρμοσμένος |
Μαύρος ρόλος μόνωσης 30mm NBR ομαλός λαστιχένιος για την οικοδόμηση
| πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Μαύρο 1200mm 40mm Eco φιλικό NBR φύλλο μόνωσης νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Η πλάτη σύνδεσε ρόλο μόνωσης αφρού 0.5mm το λαστιχένιο αλεξίπυρο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | Διεθνές E1 |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
40mm υψηλής πυκνότητας φυσικός πίνακας μόνωσης αφρού νιτριλίων λαστιχένιος
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Εξατομικεύσιμος |
| Πάχος: | 340mm |
το πάχος 3mm προσάρμοσε το εύκαμπτο φύλλο μόνωσης NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Πάχος: | 340mm |
Ζωηρόχρωμη υψηλή πυκνότητα 15mm σωλήνων αφρού Nbr λαστιχένια άνευ ραφής
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |

