Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ industrial nbr foam sheet ] αγώνας 135 προϊόντα.
μήκος 1200mm 3mm 8m αβλαβές λαστιχένιο φύλλο μόνωσης αφρού πλάτους
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
πυρίμαχο λαστιχένιο φύλλο μόνωσης θερμότητας αφρού υψηλής πυκνότητας B1 1m
| Υλικό: | NBR&Foam |
|---|---|
| Μήκος: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
100kg/M3 καταστήστε αλεξίπυρα το λαστιχένιου φύλλο αφρού υψηλής πυκνότητας για τον κλιματισμό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | τετράγωνο |
| Πάχος: | 340mm |
Εύκαμπτο κλειστό νιτρίλιο 1.4m φύσης αφρού PVC κυττάρων λαστιχένιος ρόλος θερμικής μόνωσης
| πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Αδιάβροχη μόνωση θερμότητας εφαρμοσμένης μηχανικής 30mm λαστιχένιο φύλλο νιτριλίων NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
ελαφριά φλόγα - αφρός καθυστερούντω EPDM 10mm αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Εύκαμπτη NBR μόνωση 30mm μόνωσης θερμότητας λαστιχένιος πίνακας αφρού
| Υλικό: | λαστιχένιος αφρός |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Πάχος: | 30mm |
Υγιές φύλλο μόνωσης Nbr νιτριλίων W90mm 25db
| Υλικό: | nbr&nano |
|---|---|
| Τοπική πυκνότητα: | 2.88Kg/M2 |
| Προφανής πυκνότητα: | 180Kg/M3 |
Υψηλός - αφρός ποιοτικών ελαφρύς σφουγγαριών 1m φύλλο μόνωσης νιτριλίων πλάτους
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων 30mm
| Όνομα προϊόντων: | Λαστιχένιος πλαστικός σωλήνας |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Μεγέθη: | Προσαρμοσμένος |

