Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ industrial nbr foam sheet ] αγώνας 135 προϊόντα.
Υψηλή πυκνότητα 45kg/M3 3mm κλειστό κυττάρων αδιάβροχο φύλλο αφρού Nbr λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Κλειστή κυττάρων Elastomeric μόνωση θερμότητας φύλλων αφρού Eco φυσική 30mm λαστιχένια
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Η υψηλή πυκνότητα γυάλισε το αλεξίπυρο φύλλο αφρού θερμικής μόνωσης NBR λαστιχένιο
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
Πυρκαγιά που εμποδίζει τον ευνοϊκό για το περιβάλλον NBR αφρό PVC μόνωσης θερμότητας 1.4m
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Το Eco φυσικό 3mm παχύ 100kg/M3 καθιστά αλεξίπυρο το λαστιχένιου φύλλο αφρού Nbr
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Πάχος: | 340mm |
φύλλο αλουμινίου αργιλίου φύλλων μόνωσης αφρού 20mm μαύρο αλεξίπυρο λαστιχένιο
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου Rubber&Aluminum |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Διαφορετικό λαστιχένιο Soundproof NBR σφουγγαριών χρώματος ελαφρύ χαλί αφρού νιτριλίων
| Εφαρμογή: | Ξενοδοχείο, βίλα, διαμέρισμα, κτίριο γραφείων, νοσοκομείο, σχολείο, λεωφόρος, αθλητισμός |
|---|---|
| Τοπική πυκνότητα: | 2.88Kg/M2 |
| Υλικό: | Νιτρίλιο Rubber+nano |
Ζωηρόχρωμο 3mm κλειστό φύλλο αφρού νιτριλίων κυττάρων για τα οικοδομικά υλικά
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 340mm ή προσαρμοσμένος |
Κλειστό κυττάρων αλεξίπυρο εύκαμπτο 1m NBR φύλλο μόνωσης νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
Μαύρη φλόγα κυττάρων Colsed υψηλής πυκνότητας - λαστιχένιο φύλλο αφρού Nbr καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR&Foam |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Πάχος: | Εξατομικεύσιμος |

