Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ industrial nbr foam sheet ] αγώνας 135 προϊόντα.
Μαλακός αφρός 100kg μ3 PVC 1200 χιλ. μόνωσης και κρύο φύλλο πλακών NBR αντίστασης λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
B1 πυρκαγιά - κλειστό καθυστερών λαστιχένιο φύλλο θερμικής μόνωσης NBR κυττάρων εύκαμπτο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
Υψηλός - ποιοτική θερμική μόνωση 1.4m αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
NBR μαύρο κλειστό κυττάρων φύλλο αφρού αντιψυκτικού λαστιχένιο αδιάβροχο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Elastomeric αυτοκόλλητο θερμότητας φύλλο αφρού μόνωσης NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
Λαστιχένια φλόγα φύλλων B1 αφρού φύλλων αλουμινίου αργιλίου 100kg/M3 - καθυστερών
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου Rubber&Aluminum |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
λαστιχένιο φύλλο αφρού νιτριλίων 3mm 1200mm για τα οικοδομικά υλικά
| Mterial: | λάστιχο νιτριλίων |
|---|---|
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Μαύρο θερμικής μόνωσης κρύο αντίστασης 45kg/M3 φύλλο αφρού υψηλής πυκνότητας λαστιχένιο
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό: | Rubber&Foam |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Πετρελαίου ανθεκτικό αδιάβροχο εύκαμπτο 1.2m φύλλο μόνωσης PVC NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |

