Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ 100kg m3 nbr rubber sheet ] αγώνας 93 προϊόντα.
Μαύρος ρόλος μόνωσης 30mm NBR ομαλός λαστιχένιος για την οικοδόμηση
| πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Κλειστή κατηγορία 1 νιτριλίων κυττάρων αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο αλουμινίου αργιλίου φύλλων μόνωσης αφρού
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
Μαύρο θερμικής μόνωσης κρύο αντίστασης 45kg/M3 φύλλο αφρού υψηλής πυκνότητας λαστιχένιο
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό: | Rubber&Foam |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Το κλειστό κύτταρο στεγανοποιεί 3mm νιτριλίων το ανθεκτικό στη θερμότητα φύλλο αφρού σιλικόνης λαστιχένιο
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
φύλλο μόνωσης θερμότητας αφρού 30mm μαύρο NBR μη Toxi λαστιχένιο
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 30mm |
Η υψηλή πυκνότητα στεγανοποιεί το λαστιχένιο ρόλο θερμικής μόνωσης μη-Toxi πλάτους 1m
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Υποστηριγμένη ελαστική κατηγορία B1 3mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
Η μαύρη υψηλή πυκνότητα 3MM λαστιχένιος ρόλος μόνωσης αφρού σύνδεσε πίσω το φύλλο αλουμινίου αργιλίου
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
B1 βάλτε φωτιά - κλειστή καθυστερών θερμική μόνωση ρόλων αφρού κυττάρων εύκαμπτη 3mm λαστιχένια
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
40mm υψηλά - ρόλος ποιοτικής αλεξίπυρος λαστιχένιος μόνωσης για τον κλιματισμό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |

