Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
wxholly
λέξεις-κλειδιά [ 100kg m3 nbr rubber sheet ] αγώνας 93 προϊόντα.
Πίσω αργιλίου φύλλων αλουμινίου 100kg/M3 μόνωση θερμότητας φύλλων αφρού λαστιχένια
| Υλικό: | NBR&Foam |
|---|---|
| μήκος: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Μαλακός αφρός 100kg μ3 PVC 1200 χιλ. μόνωσης και κρύο φύλλο πλακών NBR αντίστασης λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
Το Eco φυσικό 3mm παχύ 100kg/M3 καθιστά αλεξίπυρο το λαστιχένιου φύλλο αφρού Nbr
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Πάχος: | 340mm |
100kg/M3 αλεξίπυρο πλαστικό λαστιχένιο φύλλο αφρού υψηλής πυκνότητας για τον κλιματισμό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Τετράγωνο |
| Πάχος: | 340mm |
Soundproof 40mm NBR Envirormently λαστιχένιο φύλλο θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
λαστιχένιο φύλλο νιτριλίων NBR 1200mm
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Υποστηριγμένο υψηλή πυκνότητα φύλλο αλουμινίου αργιλίου 100kg/M αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο θερμικής μόνωσης ³
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου rubber&Aluminum NBR |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός |
| Πάχος: | Προσαρμοσμένος |
Κλειστό λαστιχένιο φύλλο φύσης NBR κυττάρων Soundproof μαλακό εξωθημένο 1.5m Eco
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
λαστιχένιο φύλλο 40mm μόνωσης αφρού 100kg/M3 NBR πάχος
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| πλάτος: | ≤1200mm |
| Πάχος: | 40mm |

