Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ 100kg m3 nbr rubber sheet ] αγώνας 93 προϊόντα.
NBR 45kg/M3 γυάλισε το λαστιχένιο πίνακα μόνωσης αφρού πάχους 30mm
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός ή γυαλισμένος/προσαρμοσμένος |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
NBR μαύρο κλειστό κυττάρων φύλλο αφρού αντιψυκτικού λαστιχένιο αδιάβροχο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Η υψηλή πυκνότητα NBR λαστιχένια 30mm 45kg/M3 στεγανοποιεί τον πίνακα θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός ή γυαλισμένος/προσαρμοσμένος |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
Υψηλής πυκνότητας αυτοκινήτων αβλαβές PVC NBR φύλλο θερμικής μόνωσης νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Μαύρο 1200mm 40mm Eco φιλικό NBR φύλλο μόνωσης νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Η υψηλή πυκνότητα καθιστά αλεξίπυρος το λαστιχένιου ρόλο μόνωσης 40mm NBR για το σύστημα ψύξης
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Ελαφριά εύκαμπτη θερμική μόνωση 1.2mm λαστιχένιος ρόλος μόνωσης NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Πυρκαγιά που εμποδίζει τον ευνοϊκό για το περιβάλλον NBR αφρό PVC μόνωσης θερμότητας 1.4m
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
μήκος 1200mm 3mm 8m αβλαβές λαστιχένιο φύλλο μόνωσης αφρού πλάτους
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
φύλλο αλουμινίου αργιλίου φύλλων μόνωσης αφρού 20mm μαύρο αλεξίπυρο λαστιχένιο
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου Rubber&Aluminum |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |

