Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ 100kg m3 nbr rubber sheet ] αγώνας 93 προϊόντα.
NBR 30mm πάχους αντιολισθητικός πίνακας αφρού σφουγγαριών θερμικής μόνωσης λαστιχένιος
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός ή γυαλισμένος/προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
B1 πυρκαγιά - καθυστερούντω αργιλίου φύλλων αλουμινίου κλειστός υψηλή πυκνότητα ρόλος μόνωσης κυττάρων λαστιχένιος
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Διαφορετική συντήρηση 8cm θερμότητας πάχους λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Κατηγορίας κλειστός B1 κυττάρων ρόλος μόνωσης θερμότητας αφρού αφρού λαστιχένιος 3MM λαστιχένιος
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων 1m
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
λαστιχένιο φύλλο αφρού νιτριλίων 3mm 1200mm για τα οικοδομικά υλικά
| Mterial: | λάστιχο νιτριλίων |
|---|---|
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Εύκαμπτο κλειστό νιτρίλιο 1.4m φύσης αφρού PVC κυττάρων λαστιχένιος ρόλος θερμικής μόνωσης
| πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Μαύρος στεγανοποιήστε το λαστιχένιο πίνακα θερμικής μόνωσης αφρού σφουγγαριών PVC 40mm NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Η μόνωση θερμότητας λυγίζει το λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων 1200mm NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Διαφορετικό Elastomeric NBR PVC 1.5m πάχους λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |

