Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ nitrile rubber foam board ] αγώνας 68 προϊόντα.
40mm υψηλής πυκνότητας φυσικός πίνακας μόνωσης αφρού νιτριλίων λαστιχένιος
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Εξατομικεύσιμος |
| Πάχος: | 340mm |
Φλόγα 40MM - λαστιχένιος πίνακας μόνωσης νιτριλίων καθυστερούντω για Buliding
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
B1 φλόγα - λαστιχένιος ρόλος φύλλων θερμικής μόνωσης αφρού νιτριλίων καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
Κλειστό κυττάρων Elastomeric φύλλο μόνωσης θερμότητας αφρού νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
NBR 45kg/M3 γυάλισε το λαστιχένιο πίνακα μόνωσης αφρού πάχους 30mm
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός ή γυαλισμένος/προσαρμοσμένος |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
Κλειστή κατηγορία 1 νιτριλίων κυττάρων αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο αλουμινίου αργιλίου φύλλων μόνωσης αφρού
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
Διαφορετική συντήρηση 8cm θερμότητας πάχους λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων 30mm
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
φύλλο μόνωσης θερμότητας αφρού 30mm μαύρο NBR μη Toxi λαστιχένιο
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 30mm |
Αδιάβροχη μόνωση θερμότητας εφαρμοσμένης μηχανικής 30mm λαστιχένιο φύλλο νιτριλίων NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |

