Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ nitrile rubber foam board ] αγώνας 68 προϊόντα.
Μαλακός αφρός 100kg μ3 PVC 1200 χιλ. μόνωσης και κρύο φύλλο πλακών NBR αντίστασης λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
Άνευ ραφής υψηλής πυκνότητας αντίσταση κουμπώματος σωλήνων αφρού λαστιχένια
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου: | Σωλήνας |
45kg/M3 γυαλισμένο υψηλό θερμικό φύλλο αφρού ποιοτικής μόνωσης NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
20mm για τη λαστιχένια μόνωση αδιάβροχο χαμηλό θερμικό ConductivityTube νιτριλίων κλιματισμού NBR
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου: | Σωλήνας |
Υψηλής πυκνότητας θερμότητας Soundproof NBR μόνωσης ακουστικός λαστιχένιος πίνακας αφρού
| Τοπική πυκνότητα: | 2.88Kg/M2 |
|---|---|
| Προφανής πυκνότητα: | 180Kg/M3 |
| Υλικό: | Νιτρίλιο Rubber+nano |
Η μαύρη αντοχή λειαίνει φύλλο θερμικής μόνωσης PVC NBR 8m το μαλακό λαστιχένιο
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Πίσω συνδεμένο φύλλο αλουμινίου αργιλίου 0.5mm αλεξίπυρος λαστιχένιος ρόλος μόνωσης αφρού
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | Διεθνές E1 |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
Λαστιχένιος αφρός 22mm μόνωσης θερμότητας υγιής πίνακας απορρόφησης
| Εφαρμογή: | Ξενοδοχείο, βίλα, διαμέρισμα, κτίριο γραφείων, νοσοκομείο, σχολείο, λεωφόρος, αθλητισμός |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Αντιψυκτικός, αντι-υγρασία, θόρυβος-ανθεκτική |
| Υλικό: | Νιτρίλιο Rubber+nano |
Μαύρη φλόγα κυττάρων Colsed υψηλής πυκνότητας - λαστιχένιο φύλλο αφρού Nbr καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR&Foam |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Πάχος: | Εξατομικεύσιμος |
Πυρκαγιάς απόδειξης νιτριλίων λαστιχένιος πίνακας μόνωσης Nbr υγιής 16mm
| Υλικό: | nbr&nano |
|---|---|
| Τοπική πυκνότητα: | 2.88Kg/M2 |
| Προφανής πυκνότητα: | 180Kg/M3 |

