Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ nitrile rubber foam board ] αγώνας 68 προϊόντα.
B1 φλόγα - λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων φύσης Eco καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 40 χιλ. |
B1 βάλτε φωτιά - κλειστή καθυστερών θερμική μόνωση ρόλων αφρού κυττάρων εύκαμπτη 3mm λαστιχένια
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
Μαύρος στεγανοποιήστε το λαστιχένιο πίνακα θερμικής μόνωσης αφρού σφουγγαριών PVC 40mm NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Υψηλός - πίνακας μόνωσης ποιοτικών αδιάβροχος νιτριλίων λαστιχένιος NBR υγιής
| Τοπική πυκνότητα: | 2.88Kg/M2 |
|---|---|
| Προφανής πυκνότητα: | 180Kg/M3 |
| Υλικό: | Νιτρίλιο Rubber+nano |
Κλειστός πίνακας θερμικής μόνωσης αφρού κυττάρων αδιάβροχος NBR λαστιχένιος
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Αδιάβροχος νανο λαστιχένιος αφρός 22mm υγιής πίνακας μόνωσης απόδειξης
| Υλικό: | Νιτρίλιο Rubber+nano |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Αντιψυκτικός, αντι-υγρασία, θόρυβος-ανθεκτική |
| Πάχος: | 16/22mm |
λαστιχένιος πίνακας αφρού σφουγγαριών πάχους NBR 40mm αντιολισθητικός
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Το κλειστό κύτταρο στεγανοποιεί 3mm νιτριλίων το ανθεκτικό στη θερμότητα φύλλο αφρού σιλικόνης λαστιχένιο
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων 1m
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
Διαφορετικό λαστιχένιο Soundproof NBR σφουγγαριών χρώματος ελαφρύ χαλί αφρού νιτριλίων
| Εφαρμογή: | Ξενοδοχείο, βίλα, διαμέρισμα, κτίριο γραφείων, νοσοκομείο, σχολείο, λεωφόρος, αθλητισμός |
|---|---|
| Τοπική πυκνότητα: | 2.88Kg/M2 |
| Υλικό: | Νιτρίλιο Rubber+nano |

