Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ nbr rubber insulation mat ] αγώνας 137 προϊόντα.
Θερμότητα & κρύα μόνωση 3mm εύκαμπτο αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο PVC NBR
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Εξωθημένο ανθεκτικό στη θερμότητα κλειστό κύτταρο 40mm αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
NBR/PVC Nitrlie 1200mm αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο για τον όρο αέρα
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| πλάτος: | ≤1200mm |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Μαύρο 30mm νιτρίλιο φύλλων NBR υψηλής πυκνότητας αλεξίπυρο λαστιχένιο
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 30mm |
Πυρκαγιά που εμποδίζει τον ευνοϊκό για το περιβάλλον NBR αφρό PVC μόνωσης θερμότητας 1.4m
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
B1 φλόγα - λαστιχένιος ρόλος φύλλων θερμικής μόνωσης αφρού νιτριλίων καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
κατηγορία 0 μήκους 1200mm 40mm λαστιχένιος ρόλος θερμικής μόνωσης αφρού
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| δείγμα: | Ελεύθερος |
NBR μαύρο κλειστό κυττάρων φύλλο αφρού αντιψυκτικού λαστιχένιο αδιάβροχο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Ελλειπτικός Treadmill 100x100 ποδηλάτων άσκησης λαστιχένιος ρόλος χαλιών πατωμάτων γυμναστικής
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής |
|---|---|
| Κανονικό μέγεθος: | 100*100*1.5cm |
| Υλικό: | rubber&others |
Φιλικός προς το περιβάλλον προστατευόμενος από τους κραδασμούς υψηλής πυκνότητας καθιστά αλεξίπυρος το λαστιχένιου χαλί πατωμάτων γυμναστικής 1.5CM
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής |
|---|---|
| Κανονικό μέγεθος: | 100*100*1.5cm |
| Υλικό: | rubber&others |

