Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ nbr rubber insulation mat ] αγώνας 137 προϊόντα.
Η πλάτη σύνδεσε ρόλο μόνωσης αφρού 0.5mm το λαστιχένιο αλεξίπυρο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | Διεθνές E1 |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
Κατηγορίας κλειστός B1 κυττάρων ρόλος μόνωσης θερμότητας αφρού αφρού λαστιχένιος 3MM λαστιχένιος
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
φλόγα 30mm - αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο PVC Nbr καθυστερούντω
| Υλικό: | λαστιχένιος αφρός |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Πάχος: | 30mm |
Λαστιχένια φλόγα φύλλων B1 αφρού φύλλων αλουμινίου αργιλίου 100kg/M3 - καθυστερών
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου Rubber&Aluminum |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Κλειστή κατηγορία 1 νιτριλίων κυττάρων αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο αλουμινίου αργιλίου φύλλων μόνωσης αφρού
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
Υποστηριγμένο υψηλή πυκνότητα φύλλο αλουμινίου αργιλίου 100kg/M αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο θερμικής μόνωσης ³
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου rubber&Aluminum NBR |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός |
| Πάχος: | Προσαρμοσμένος |
B1 βάλτε φωτιά - κλειστή καθυστερών θερμική μόνωση ρόλων αφρού κυττάρων εύκαμπτη 3mm λαστιχένια
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
Μαξιλάρι Barbell αφρού μη ολίσθησης NBR Weightlifting με την τσάντα
| Υλικό: | NBR |
|---|---|
| Επεξεργασία λογότυπων:: | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Χρώμα και σχέδια: | Διάφορα χρώματα |
Μαύρο θερμικής μόνωσης κρύο αντίστασης 45kg/M3 φύλλο αφρού υψηλής πυκνότητας λαστιχένιο
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό: | Rubber&Foam |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
φλόγα υψηλής πυκνότητας 30mm - καθυστερών 1200mm λαστιχένιο φύλλο μόνωσης αφρού
| Υλικό: | λαστιχένιος αφρός |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| πάχος: | 30mm |

