Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ nbr rubber insulation mat ] αγώνας 137 προϊόντα.
Αδιάβροχη υψηλή πυκνότητα συνήθειας 15MM βαρέων καθηκόντων λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής |
|---|---|
| Υλικό: | rubber&others |
| Συσκευασία: | Υφαμένη πλαστικό τσάντα, χαρτοκιβώτιο, επί παραγγελία συσκευασία |
Ζωηρόχρωμος ήχος - να απορροφήσει βαρέων καθηκόντων EPDM 1200mm λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής |
|---|---|
| Υλικό: | rubber&others |
| Συσκευασία: | Υφαμένη πλαστικό τσάντα, χαρτοκιβώτιο, επί παραγγελία συσκευασία |
Η μαλακή θερμική μόνωση 45kg/M3 εφαρμοσμένης μηχανικής καθιστά αλεξίπυρη το λαστιχένιου φύλλο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός |
| Πάχος: | Προσαρμοσμένος |
Ήχος - να απορροφήσει Epdm 15mm λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής πάχους
| όνομα προϊόντων: | λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής |
|---|---|
| Κανονικό μέγεθος: | 100*100*1.5cm |
| Υλικό: | rubber&others |
Ανθεκτική γυμναστική ικανότητας 1.5cm λαστιχένιο να απορροφήσει κλονισμού δαπέδων χαλιών Epdm
| όνομα προϊόντων: | λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής |
|---|---|
| Κανονικό μέγεθος: | 100*100*1.5cm |
| Υλικό: | rubber&others |
Αδιάβροχος ανθεκτικός στη θερμότητα υψηλής πυκνότητας λειαίνει τα φύλλα 1.5m NBR
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Epdm υψηλό - η ποιότητα στεγανοποιεί το λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής ODM 1000MM
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής |
|---|---|
| Υλικό: | rubber&others |
| Συσκευασία: | Υφαμένη πλαστικό τσάντα, χαρτοκιβώτιο, επί παραγγελία συσκευασία |
Αντιολισθητική αδιάβροχη υψηλή πυκνότητα 20mm λαστιχένιο δάπεδο γυμναστικής
| όνομα προϊόντων: | λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής |
|---|---|
| Υλικό: | rubber&others |
| Συσκευασία: | Υφαμένη πλαστικό τσάντα, χαρτοκιβώτιο, επί παραγγελία συσκευασία |
Υψηλός - αφρός ποιοτικών ελαφρύς σφουγγαριών 1m φύλλο μόνωσης νιτριλίων πλάτους
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
πυρίμαχο λαστιχένιο φύλλο μόνωσης θερμότητας αφρού υψηλής πυκνότητας B1 1m
| Υλικό: | NBR&Foam |
|---|---|
| Μήκος: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |

