Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ nbr rubber insulation mat ] αγώνας 137 προϊόντα.
B1 φλόγα - λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων φύσης Eco καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 40 χιλ. |
B1 πυρκαγιά - καθυστερούντω αργιλίου φύλλων αλουμινίου κλειστός υψηλή πυκνότητα ρόλος μόνωσης κυττάρων λαστιχένιος
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
πίνακας μόνωσης 1.2m λαστιχένιος
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Μήκος: | 8m ~30m/προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
Μαύρη πυρκαγιά - καθυστερών 30mm λαστιχένιος ρόλος μόνωσης για την οικοδόμηση
| πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
40mm υψηλά - ρόλος ποιοτικής αλεξίπυρος λαστιχένιος μόνωσης για τον κλιματισμό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Συγκολλητικό αδιάβροχο πυρκαγιά-εμποδίζοντας 100kg/M3 λαστιχένιο υλικό μόνωσης Slef
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Πάχος: | 340mm |
λαστιχένιο χαλί 750mm NBR
| Υλικό: | NBR |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κλονισμός & ήχος - που απορροφούν |
| Χρώμα: | Εξατομικεύσιμος |
λαστιχένιο φύλλο 40mm μόνωσης αφρού 100kg/M3 NBR πάχος
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| πλάτος: | ≤1200mm |
| Πάχος: | 40mm |
20mm NBR λαστιχένιο κλειστό φύλλο κύτταρο μόνωσης PVC αδιάβροχο
| Υλικό: | λαστιχένιος αφρός |
|---|---|
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
| Πάχος: | 20mm |
Υψηλός - Retardancy NBR 40mm ποιοτικών φλογών μαύροι λαστιχένιοι ρόλοι φύλλων
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Πάχος: | 340mm |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |

