Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ nbr sound insulation sheet ] αγώνας 144 προϊόντα.
Ζωηρόχρωμη υψηλή πυκνότητα 15mm σωλήνων αφρού Nbr λαστιχένια άνευ ραφής
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
λαστιχένιος πίνακας αφρού σφουγγαριών πάχους NBR 40mm αντιολισθητικός
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Η πλάτη σύνδεσε ρόλο μόνωσης αφρού 0.5mm το λαστιχένιο αλεξίπυρο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | Διεθνές E1 |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
λαστιχένιο φύλλο αφρού νιτριλίων 3mm 1200mm για τα οικοδομικά υλικά
| Mterial: | λάστιχο νιτριλίων |
|---|---|
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Ζωηρόχρωμος εύκαμπτος 30mm προστατευτικός NBR σωλήνας μόνωσης Wsterproof νιτριλίων λαστιχένιος
| Χρώμα: | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
Υψηλή πυκνότητα 55kg/M3 6mm λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων για τον κλιματισμό
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου: | Σωλήνας |
Υποστηριγμένη ελαστική κατηγορία B1 3mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
Συγκολλητικό αδιάβροχο πυρκαγιά-εμποδίζοντας 100kg/M3 λαστιχένιο υλικό μόνωσης Slef
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Πάχος: | 340mm |
Η υψηλή πυκνότητα στεγανοποιεί το λαστιχένιο ρόλο θερμικής μόνωσης μη-Toxi πλάτους 1m
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Η μαύρη υψηλή πυκνότητα 3MM λαστιχένιος ρόλος μόνωσης αφρού σύνδεσε πίσω το φύλλο αλουμινίου αργιλίου
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |

