Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ nbr sound insulation sheet ] αγώνας 144 προϊόντα.
Υψηλός - Retardancy NBR 40mm ποιοτικών φλογών μαύροι λαστιχένιοι ρόλοι φύλλων
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Πάχος: | 340mm |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
Class1 1200mm θερμικός λαστιχένιος ρόλος μόνωσης αδιάβροχος
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Δείγμα: | ελεύθερος |
B1 πυρκαγιά - καθυστερούντω αργιλίου φύλλων αλουμινίου κλειστός υψηλή πυκνότητα ρόλος μόνωσης κυττάρων λαστιχένιος
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο αλουμινίου αργιλίου φύλλων θερμικής μόνωσης 20mm
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Πάχος: | 20mm |
Φλόγα σωλήνων B1 θερμικής μόνωσης φύλλων αλουμινίου αργιλίου - καθυστερών
| Υλικό: | NBR/PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| COem: | Δεχτείτε |
λαστιχένια συντήρηση θερμότητας μόνωσης νιτριλίων 20mm στο σωλήνα για το κλιματιστικό μηχάνημα
| Χρώμα: | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μεγέθη: | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
ρόλος θερμικής μόνωσης 30mm ζωηρόχρωμος αντιολισθητικός αλεξίπυρος λαστιχένιος
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Πάχος: | 30mm |
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων NBR για τον ηλιακό θερμοσίφωνα αέρα
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου: | Σωλήνας |
Μαύρος Colsed κυττάρων αυτοκόλλητος 40mm φυσικός ρόλος αφρού μόνωσης λαστιχένιος
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Πίσω συνδεμένο φύλλο αλουμινίου αργιλίου 0.5mm αλεξίπυρος λαστιχένιος ρόλος μόνωσης αφρού
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | Διεθνές E1 |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |

