Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ nbr sound insulation sheet ] αγώνας 144 προϊόντα.
B1 πυρκαγιά - κλειστό καθυστερών λαστιχένιο φύλλο θερμικής μόνωσης NBR κυττάρων εύκαμπτο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
Κλειστή κυττάρων Elastomeric μόνωση θερμότητας φύλλων αφρού Eco φυσική 30mm λαστιχένια
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Πυρκαγιά που εμποδίζει τον ευνοϊκό για το περιβάλλον NBR αφρό PVC μόνωσης θερμότητας 1.4m
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Εύκαμπτο κλειστό νιτρίλιο 1.4m φύσης αφρού PVC κυττάρων λαστιχένιος ρόλος θερμικής μόνωσης
| πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Υψηλός - ποιοτική θερμική μόνωση 1.4m αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
Κλειστό λαστιχένιο φύλλο φύσης NBR κυττάρων Soundproof μαλακό εξωθημένο 1.5m Eco
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
πλάτος 40mm 1200mm περιβαλλοντικό Nbr πάχους φύλλο αφρού μη-Toxi
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Αλεξίπυρος υψηλής πυκνότητας φύλλων αλουμινίου αργιλίου πίνακας αφρού θερμικής μόνωσης λαστιχένιος
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
πίνακας μόνωσης 1.2m λαστιχένιος
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Μήκος: | 8m ~30m/προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |

