Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation nbr pvc foam ] αγώνας 143 προϊόντα.
Η υψηλή πυκνότητα NBR λαστιχένια 30mm 45kg/M3 στεγανοποιεί τον πίνακα θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός ή γυαλισμένος/προσαρμοσμένος |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
Κλειστός αδιάβροχος NBR κυττάρων πίνακας μόνωσης PVC λαστιχένιος πλαστικός
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Ζωηρόχρωμο 3mm κλειστό φύλλο αφρού νιτριλίων κυττάρων για τα οικοδομικά υλικά
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 340mm ή προσαρμοσμένος |
Υποστηριγμένη ελαστική κατηγορία B1 3mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
Κλειστή κατηγορία 1 νιτριλίων κυττάρων αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο αλουμινίου αργιλίου φύλλων μόνωσης αφρού
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
λαστιχένιο φύλλο μόνωσης 40mm NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Μαύρη πυρκαγιά - καθυστερών 30mm λαστιχένιος ρόλος μόνωσης για την οικοδόμηση
| πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Η μαλακή θερμική μόνωση 45kg/M3 εφαρμοσμένης μηχανικής καθιστά αλεξίπυρη το λαστιχένιου φύλλο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός |
| Πάχος: | Προσαρμοσμένος |
Συγκολλητικό αδιάβροχο πυρκαγιά-εμποδίζοντας 100kg/M3 λαστιχένιο υλικό μόνωσης Slef
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Πάχος: | 340mm |
1.2M 30mm υψηλά - φύλλο μόνωσης ποιοτικού αδιάβροχο και θερμικό Nbr λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| μήκος: | Προσαρμοσμένος |

