Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation nbr pvc foam ] αγώνας 143 προϊόντα.
το πάχος 3mm προσάρμοσε το εύκαμπτο φύλλο μόνωσης NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Πάχος: | 340mm |
40mm υψηλής πυκνότητας φυσικός πίνακας μόνωσης αφρού νιτριλίων λαστιχένιος
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Εξατομικεύσιμος |
| Πάχος: | 340mm |
Μαύρο θερμικής μόνωσης κρύο αντίστασης 45kg/M3 φύλλο αφρού υψηλής πυκνότητας λαστιχένιο
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό: | Rubber&Foam |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
φλόγα υψηλής πυκνότητας 30mm - καθυστερών 1200mm λαστιχένιο φύλλο μόνωσης αφρού
| Υλικό: | λαστιχένιος αφρός |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| πάχος: | 30mm |
κατηγορία 1 1200mm μαλακό αλεξίπυρο φύλλο μόνωσης αφρού νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | Λάστιχο νιτριλίων |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
| Πάχος: | 340mm |
Λαστιχένια φλόγα φύλλων B1 αφρού φύλλων αλουμινίου αργιλίου 100kg/M3 - καθυστερών
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου Rubber&Aluminum |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
λαστιχένιο φύλλο αφρού νιτριλίων 3mm 1200mm για τα οικοδομικά υλικά
| Mterial: | λάστιχο νιτριλίων |
|---|---|
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο 0.5mm
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
100kg/M3 αλεξίπυρο πλαστικό λαστιχένιο φύλλο αφρού υψηλής πυκνότητας για τον κλιματισμό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Τετράγωνο |
| Πάχος: | 340mm |
αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο 15mm
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |

