Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation nbr pvc foam ] αγώνας 143 προϊόντα.
Η υψηλή πυκνότητα στεγανοποιεί το λαστιχένιο ρόλο θερμικής μόνωσης μη-Toxi πλάτους 1m
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Φλόγα σωλήνων B1 αφρού μόνωσης υψηλής πυκνότητας NBR - καθυστερών
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου: | Σωλήνας |
Η μαύρη υψηλή πυκνότητα 3MM λαστιχένιος ρόλος μόνωσης αφρού σύνδεσε πίσω το φύλλο αλουμινίου αργιλίου
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
B1 βάλτε φωτιά - κλειστή καθυστερών θερμική μόνωση ρόλων αφρού κυττάρων εύκαμπτη 3mm λαστιχένια
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
Μαύρο 1200mm 40mm Eco φιλικό NBR φύλλο μόνωσης νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
40mm υψηλά - ρόλος ποιοτικής αλεξίπυρος λαστιχένιος μόνωσης για τον κλιματισμό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
B1 φλόγα - λαστιχένιος ρόλος φύλλων θερμικής μόνωσης αφρού νιτριλίων καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
Φλόγα 40MM - λαστιχένιος πίνακας μόνωσης νιτριλίων καθυστερούντω για Buliding
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
B1 καταστήστε αλεξίπυρα φύλλο μόνωσης 40mm το λαστιχένιου
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Φλόγα - καθυστερών: | B1 |
| Πάχος: | 340mm ή προσαρμοσμένος |
Φλόγα σωλήνων B1 θερμικής μόνωσης φύλλων αλουμινίου αργιλίου - καθυστερών
| Υλικό: | NBR/PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| COem: | Δεχτείτε |

