Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation nbr pvc foam ] αγώνας 143 προϊόντα.
B1 φλόγα - λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων φύσης Eco καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 40 χιλ. |
λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων 1m
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
Ζωηρόχρωμος εύκαμπτος 30mm προστατευτικός NBR σωλήνας μόνωσης Wsterproof νιτριλίων λαστιχένιος
| Χρώμα: | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
B1 κλειστός κυττάρων αφρού κλιματιστικών μηχανημάτων σωλήνας μόνωσης αφρού νιτριλίων λαστιχένιος
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου: | Σωλήνας |
Elastomeric εύφλεκτο σωλήνων B1 μόνωσης νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| COem: | Δεχτείτε |
Υψηλής πυκνότητας μαύρος 60kg/M3 cOem σωλήνας μόνωσης νιτριλίων λαστιχένιος για το κλιματιστικό μηχάνημα
| Υλικό: | NBR/PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| COem: | Δεχτείτε |
ρόλος θερμικής μόνωσης 30mm ζωηρόχρωμος αντιολισθητικός αλεξίπυρος λαστιχένιος
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Πάχος: | 30mm |
αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο αλουμινίου αργιλίου φύλλων θερμικής μόνωσης 20mm
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Πάχος: | 20mm |
Υψηλός - Retardancy NBR 40mm ποιοτικών φλογών μαύροι λαστιχένιοι ρόλοι φύλλων
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Πάχος: | 340mm |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
φλόγα 30mm - αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο PVC Nbr καθυστερούντω
| Υλικό: | λαστιχένιος αφρός |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Πάχος: | 30mm |

