Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ black nbr pvc rubber sheet ] αγώνας 135 προϊόντα.
Κλειστό κυττάρων Elastomeric φύλλο μόνωσης θερμότητας αφρού νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
κατηγορία 1 1200mm μαλακό αλεξίπυρο φύλλο μόνωσης αφρού νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | Λάστιχο νιτριλίων |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
| Πάχος: | 340mm |
Υποστηριγμένο υψηλή πυκνότητα φύλλο αλουμινίου αργιλίου 100kg/M αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο θερμικής μόνωσης ³
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου rubber&Aluminum NBR |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός |
| Πάχος: | Προσαρμοσμένος |
Το κλειστό κύτταρο 80kg/M3 στεγανοποιεί το αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο μόνωσης αφρού
| Υλικό: | Λάστιχο |
|---|---|
| Μήκος: | προσαρμοσμένος |
| Πάχος: | 340mm ή προσαρμοσμένος |
κατηγορία 0 μήκους 1200mm 40mm λαστιχένιος ρόλος θερμικής μόνωσης αφρού
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| δείγμα: | Ελεύθερος |
Class1 1200mm θερμικός λαστιχένιος ρόλος μόνωσης αδιάβροχος
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Δείγμα: | ελεύθερος |
40mm κλειστός κυττάρων αδιάβροχος προστατευόμενος από τους κραδασμούς πίνακας μόνωσης αφρού Nbr λαστιχένιος
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός ή γυαλισμένος/προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
Αδιάβροχος ανθεκτικός στη θερμότητα υψηλής πυκνότητας λειαίνει τα φύλλα 1.5m NBR
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
NBR 30mm πάχους αντιολισθητικός πίνακας αφρού σφουγγαριών θερμικής μόνωσης λαστιχένιος
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός ή γυαλισμένος/προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
45kg/M3 γυαλισμένο υψηλό θερμικό φύλλο αφρού ποιοτικής μόνωσης NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |

