Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ black nbr pvc rubber sheet ] αγώνας 135 προϊόντα.
Υψηλός - αφρός ποιοτικών ελαφρύς σφουγγαριών 1m φύλλο μόνωσης νιτριλίων πλάτους
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
Υποστηριγμένη ελαστική κατηγορία B1 3mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
B1 πυρκαγιά - καθυστερούντω αργιλίου φύλλων αλουμινίου κλειστός υψηλή πυκνότητα ρόλος μόνωσης κυττάρων λαστιχένιος
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
λαστιχένιος πίνακας αφρού σφουγγαριών πάχους NBR 40mm αντιολισθητικός
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
B1 φλόγα - λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων φύσης Eco καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 40 χιλ. |
Η μαύρη υψηλή πυκνότητα 3MM λαστιχένιος ρόλος μόνωσης αφρού σύνδεσε πίσω το φύλλο αλουμινίου αργιλίου
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Πίσω συνδεμένο φύλλο αλουμινίου αργιλίου 0.5mm αλεξίπυρος λαστιχένιος ρόλος μόνωσης αφρού
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | Διεθνές E1 |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |
Φλόγα 40MM - λαστιχένιος πίνακας μόνωσης νιτριλίων καθυστερούντω για Buliding
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Ζωηρόχρωμο 3mm κλειστό φύλλο αφρού νιτριλίων κυττάρων για τα οικοδομικά υλικά
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 340mm ή προσαρμοσμένος |
40mm υψηλά - ρόλος ποιοτικής αλεξίπυρος λαστιχένιος μόνωσης για τον κλιματισμό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |

