Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ black nbr pvc rubber sheet ] αγώνας 135 προϊόντα.
Πετρελαίου ανθεκτικό αδιάβροχο εύκαμπτο 1.2m φύλλο μόνωσης PVC NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Κλειστός αδιάβροχος NBR κυττάρων πίνακας μόνωσης PVC λαστιχένιος πλαστικός
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Το Eco φυσικό 3mm παχύ 100kg/M3 καθιστά αλεξίπυρο το λαστιχένιου φύλλο αφρού Nbr
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Πάχος: | 340mm |
πυρίμαχο λαστιχένιο φύλλο μόνωσης θερμότητας αφρού υψηλής πυκνότητας B1 1m
| Υλικό: | NBR&Foam |
|---|---|
| Μήκος: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο 0.5mm
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Elastomeric αυτοκόλλητο θερμότητας φύλλο αφρού μόνωσης NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
1.2M 30mm υψηλά - φύλλο μόνωσης ποιοτικού αδιάβροχο και θερμικό Nbr λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| μήκος: | Προσαρμοσμένος |
λαστιχένιο φύλλο 40mm μόνωσης αφρού 100kg/M3 NBR πάχος
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| πλάτος: | ≤1200mm |
| Πάχος: | 40mm |
λαστιχένιο φύλλο μόνωσης 40mm NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
100kg/M3 αλεξίπυρο πλαστικό λαστιχένιο φύλλο αφρού υψηλής πυκνότητας για τον κλιματισμό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Τετράγωνο |
| Πάχος: | 340mm |

