Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ 40mm nbr rubber insulation sheet ] αγώνας 37 προϊόντα.
λαστιχένιο φύλλο μόνωσης 40mm NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
το πάχος 3mm προσάρμοσε το εύκαμπτο φύλλο μόνωσης NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Πάχος: | 340mm |
Μαύρο 1200mm 40mm Eco φιλικό NBR φύλλο μόνωσης νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
κατηγορία B1 ρόλων φύλλων αφρού 20mm ζωηρόχρωμη NBR λαστιχένια αλεξίπυρη
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Πάχος: | 340mm |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
Soundproof 40mm NBR Envirormently λαστιχένιο φύλλο θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
B1 καταστήστε αλεξίπυρα φύλλο μόνωσης 40mm το λαστιχένιου
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Φλόγα - καθυστερών: | B1 |
| Πάχος: | 340mm ή προσαρμοσμένος |
Η υψηλή πυκνότητα καθιστά αλεξίπυρος το λαστιχένιου ρόλο μόνωσης 40mm NBR για το σύστημα ψύξης
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Το Eco φυσικό 3mm παχύ 100kg/M3 καθιστά αλεξίπυρο το λαστιχένιου φύλλο αφρού Nbr
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Πάχος: | 340mm |
Elastomeric αυτοκόλλητο θερμότητας φύλλο αφρού μόνωσης NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
Φλόγα 40MM - λαστιχένιος πίνακας μόνωσης νιτριλίων καθυστερούντω για Buliding
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |

