Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ 40mm nbr rubber insulation sheet ] αγώνας 37 προϊόντα.
40mm υψηλά - ρόλος ποιοτικής αλεξίπυρος λαστιχένιος μόνωσης για τον κλιματισμό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Class1 1200mm θερμικός λαστιχένιος ρόλος μόνωσης αδιάβροχος
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Δείγμα: | ελεύθερος |
Συγκολλητικό αδιάβροχο πυρκαγιά-εμποδίζοντας 100kg/M3 λαστιχένιο υλικό μόνωσης Slef
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Πάχος: | 340mm |
Μαύρο θερμικής μόνωσης κρύο αντίστασης 45kg/M3 φύλλο αφρού υψηλής πυκνότητας λαστιχένιο
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό: | Rubber&Foam |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Μαύρος στεγανοποιήστε το λαστιχένιο πίνακα θερμικής μόνωσης αφρού σφουγγαριών PVC 40mm NBR
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
100kg/M3 αλεξίπυρο πλαστικό λαστιχένιο φύλλο αφρού υψηλής πυκνότητας για τον κλιματισμό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Τετράγωνο |
| Πάχος: | 340mm |
Το κλειστό κύτταρο 80kg/M3 στεγανοποιεί το αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο μόνωσης αφρού
| Υλικό: | Λάστιχο |
|---|---|
| Μήκος: | προσαρμοσμένος |
| Πάχος: | 340mm ή προσαρμοσμένος |
Μαύρος Colsed κυττάρων αυτοκόλλητος 40mm φυσικός ρόλος αφρού μόνωσης λαστιχένιος
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο 0.5mm
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Θερμότητα & κρύα μόνωση 3mm εύκαμπτο αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο PVC NBR
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |

