Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ 40mm nbr rubber insulation sheet ] αγώνας 37 προϊόντα.
Η μαύρη υψηλή πυκνότητα 3MM λαστιχένιος ρόλος μόνωσης αφρού σύνδεσε πίσω το φύλλο αλουμινίου αργιλίου
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
πλάτος 40mm 1200mm περιβαλλοντικό Nbr πάχους φύλλο αφρού μη-Toxi
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
40mm υψηλής πυκνότητας φυσικός πίνακας μόνωσης αφρού νιτριλίων λαστιχένιος
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Εξατομικεύσιμος |
| Πάχος: | 340mm |
100kg/M3 καταστήστε αλεξίπυρα το λαστιχένιου φύλλο αφρού υψηλής πυκνότητας για τον κλιματισμό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | τετράγωνο |
| Πάχος: | 340mm |
Η υψηλή πυκνότητα στεγανοποιεί φύλλο θερμικής μόνωσης νιτριλίων 30mm το φυσικό λαστιχένιο
| Υλικό: | Λάστιχο/αφρός νιτριλίων |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
κατηγορία 0 μήκους 1200mm 40mm λαστιχένιος ρόλος θερμικής μόνωσης αφρού
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| δείγμα: | Ελεύθερος |
Ζωηρόχρωμο 3mm κλειστό φύλλο αφρού νιτριλίων κυττάρων για τα οικοδομικά υλικά
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 340mm ή προσαρμοσμένος |

