Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation nbr pvc foam ] αγώνας 143 προϊόντα.
Λαστιχένιο φύλλο θερμικής μόνωσης PVC NBR για το οικοδομικό υλικό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Μαλακός αφρός 40mm μη τοξικός ρόλος μόνωσης PVC NBR λαστιχένιος για τον αεραγωγό
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Μαύρη φλόγα κυττάρων Colsed υψηλής πυκνότητας - λαστιχένιο φύλλο αφρού Nbr καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR&Foam |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Πάχος: | Εξατομικεύσιμος |
φύλλο μόνωσης θερμότητας αφρού 30mm μαύρο NBR μη Toxi λαστιχένιο
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 30mm |
B1 πυρκαγιά - λάστιχο ρόλων NBR μόνωσης αφρού καθυστερούντω 100kg/M3
| Δείγμα: | ελεύθερος |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
Κλειστή κυττάρων Elastomeric μόνωση θερμότητας φύλλων αφρού Eco φυσική 30mm λαστιχένια
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Τετραγωνικό 30mm υψηλής πυκνότητας φύλλο θερμικής μόνωσης αφρού μη-Toxi NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Ζωηρόχρωμο κλειστό φύλλο μόνωσης αφρού κυττάρων Soundproof 30mm NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
πυρίμαχο λαστιχένιο φύλλο μόνωσης θερμότητας αφρού υψηλής πυκνότητας B1 1m
| Υλικό: | NBR&Foam |
|---|---|
| Μήκος: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
NBR 45kg/M3 γυάλισε το λαστιχένιο πίνακα μόνωσης αφρού πάχους 30mm
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός ή γυαλισμένος/προσαρμοσμένος |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |

