Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ heat insulation nbr pvc foam ] αγώνας 143 προϊόντα.
Ανοικτό κύτταρο 1200Mm Elastomeric αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο μόνωσης PVC NBR
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
πίνακας μόνωσης 1.2m λαστιχένιος
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Μήκος: | 8m ~30m/προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
κατηγορία B1 ρόλων φύλλων αφρού 20mm ζωηρόχρωμη NBR λαστιχένια αλεξίπυρη
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Πάχος: | 340mm |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
Η μαύρη απορρόφηση κλονισμού στεγανοποιεί 30m NBR λαστιχένιο φύλλο φύσης PVC το καλό
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
|---|---|
| Πάχος: | 8m ~30m/προσαρμοσμένος |
| χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
NBR 30mm πάχους αντιολισθητικός πίνακας αφρού σφουγγαριών θερμικής μόνωσης λαστιχένιος
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός ή γυαλισμένος/προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
9mm παχύ 60kg/M3 λάστιχο σωλήνων NBR αφρού μόνωσης λαστιχένιο
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου: | Σωλήνας |
λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων 30mm
| Όνομα προϊόντων: | Λαστιχένιος πλαστικός σωλήνας |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Μεγέθη: | Προσαρμοσμένος |
Υψηλής πυκνότητας Elastomeric 30mm Eco φιλικός NBR PVC σωλήνας μόνωσης νιτριλίων λαστιχένιος
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου: | Σωλήνας |
Υψηλός - η ποιοτική κατηγορία 1 στεγανοποιεί φυσικά Nbr/το PVC 9mm σωλήνας θερμικής μόνωσης
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
Υψηλή πυκνότητα 45kg/M3 3mm κλειστό κυττάρων αδιάβροχο φύλλο αφρού Nbr λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |

