Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ fireproof nbr foam sheet ] αγώνας 74 προϊόντα.
Εξωθημένο ανθεκτικό στη θερμότητα κλειστό κύτταρο 40mm αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Μαύρο 30mm νιτρίλιο φύλλων NBR υψηλής πυκνότητας αλεξίπυρο λαστιχένιο
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 30mm |
αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο αλουμινίου αργιλίου φύλλων θερμικής μόνωσης 20mm
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Πάχος: | 20mm |
Θερμότητα & κρύα μόνωση 3mm εύκαμπτο αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο PVC NBR
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
ρόλος θερμικής μόνωσης 30mm ζωηρόχρωμος αντιολισθητικός αλεξίπυρος λαστιχένιος
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Πάχος: | 30mm |
φλόγα 30mm - αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο PVC Nbr καθυστερούντω
| Υλικό: | λαστιχένιος αφρός |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Πάχος: | 30mm |
20mm NBR λαστιχένιο κλειστό φύλλο κύτταρο μόνωσης PVC αδιάβροχο
| Υλικό: | λαστιχένιος αφρός |
|---|---|
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
| Πάχος: | 20mm |
Ανοικτό κύτταρο 1200Mm Elastomeric αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο μόνωσης PVC NBR
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
κατηγορία 1 1200mm μαλακό αλεξίπυρο φύλλο μόνωσης αφρού νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | Λάστιχο νιτριλίων |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
| Πάχος: | 340mm |
Υποστηριγμένο υψηλή πυκνότητα φύλλο αλουμινίου αργιλίου 100kg/M αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο θερμικής μόνωσης ³
| Υλικό: | Φύλλο αλουμινίου rubber&Aluminum NBR |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός |
| Πάχος: | Προσαρμοσμένος |

