Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ fireproof nbr foam sheet ] αγώνας 74 προϊόντα.
πίνακας μόνωσης 1.2m λαστιχένιος
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Μήκος: | 8m ~30m/προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Μαύρος/προσαρμοσμένος |
Πολυ χρώματος πυρίμαχο 1.2m NBR Eco φύλλο μόνωσης φύσης λαστιχένιο
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο 15mm
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Πίσω αργιλίου φύλλων αλουμινίου 100kg/M3 μόνωση θερμότητας φύλλων αφρού λαστιχένια
| Υλικό: | NBR&Foam |
|---|---|
| μήκος: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο 0.5mm
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Παχύ ομαλό NBR νιτρίλιο 1.2m υψηλής πυκνότητας αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
| πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Το κλειστό κύτταρο 80kg/M3 στεγανοποιεί το αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο μόνωσης αφρού
| Υλικό: | Λάστιχο |
|---|---|
| Μήκος: | προσαρμοσμένος |
| Πάχος: | 340mm ή προσαρμοσμένος |
Η μαλακή θερμική μόνωση 45kg/M3 εφαρμοσμένης μηχανικής καθιστά αλεξίπυρη το λαστιχένιου φύλλο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Ομαλός |
| Πάχος: | Προσαρμοσμένος |
Ζωηρόχρωμο κλειστό φύλλο μόνωσης αφρού κυττάρων Soundproof 30mm NBR λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
Η πλάτη σύνδεσε ρόλο μόνωσης αφρού 0.5mm το λαστιχένιο αλεξίπυρο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο, φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | Διεθνές E1 |
| Φλόγα - βαθμός καθυστερούντω: | B1 |

