Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ training clay shooting targets ] αγώνας 13 προϊόντα.
Ζωηρόχρωμοι στόχοι πυροβολισμού αργίλου 105g 25mm για την κατάρτιση
| Βάρος: | 105±5g |
|---|---|
| Διάμετρος: | Φ=110mm Φ =108mm |
| G.W: | 17.5KG |
Ελεύθεροι 50CM στόχοι πυροβολισμού αργίλου ρύπανσης για την κατάρτιση
| Υλικό:: | Άργιλος |
|---|---|
| Διάμετρος: | Φ=110mm |
| Ανοίγοντας διάμετρος φυσήματος: | Φ=35-50CM |
Περιβάλλον 108mm στόχοι πυροβολισμού αργίλου για την κατάρτιση
| Διάμετρος: | Φ=110mm Φ =108mm |
|---|---|
| Υλικό: | Άργιλος |
| Ανοίγοντας διάμετρος φυσήματος: | Φ=35-50CM |
Πτυσσόμενος κάτοχος στόχων περιστεριών αργίλου μετάλλων ανοξείδωτου για το πυροβολισμό
| Υλικό: | Steel&others άνθρακα |
|---|---|
| Όνομα: | αυτόματος προωθητής στόχων αργίλου |
| Ύψος: | h=63mm |
Φιλικό προς το περιβάλλον Thrower περιστεριών αργίλου πυροβολισμού κυνηγιού με το τράβηγμα του σκοινιού
| Υλικό: | Steel&others άνθρακα |
|---|---|
| Όνομα: | προωθητής στόχων αργίλου |
| Ύψος: | h=63mm |
_63mm αντιδραστικός άργιλοςπεριστέριπροωθητής εκπαιδεύω και Filed πυροβολισμός στόχος
| Υλικό: | Steel&others άνθρακα |
|---|---|
| Όνομα: | προωθητής στόχων αργίλου |
| Ύψος: | h=63mm |
πλαστικός 1 προωθητής στόχων αργίλου δίσκων μήκους 485mm
| Υλικό: | πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Πορτοκαλής ή προσαρμοσμένος |
| MOQ: | Διαπραγματευτείτε |
Διευθετήσιμος γωνιών άνθρακα προωθητής στόχων αργίλου χάλυβα αυτόματος
| Υλικό: | Steel&others άνθρακα |
|---|---|
| Όνομα: | αυτόματος προωθητής στόχων αργίλου |
| Ύψος: | h=63mm |

