Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ gymnastics nbr non slip mat ] αγώνας 23 προϊόντα.
Χαλί φύσης Workout Eco μη ολίσθησης NBR 1.5cm για την ικανότητα άσκησης
| Μέγεθος: | 183x61cm, 180x61cm, πάχος 173x61cm: 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm. Σύμφωνα με τις ανάγκες των |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm |
| Επεξεργασία λογότυπων: | Αποτυπώνοντας σε ανάγλυφο λογότυπο, τυπώνοντας λογότυπο, κ.λπ. |
Διαφορετική άσκηση 183mm πάχους χαλί γιόγκας μη ολίσθησης 61mm με τη μεταφορά του λουριού
| Μέγεθος: | 183x61cm, 180x61cm, πάχος 173x61cm: 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm. Σύμφωνα με τις ανάγκες των |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm |
| Επεξεργασία λογότυπων: | Αποτυπώνοντας σε ανάγλυφο λογότυπο, τυπώνοντας λογότυπο, κ.λπ. |
Άσκηση 0.6cm χαλί γιόγκας μη ολίσθησης με τη γραμμή στάσης
| Υλικό: | Υψηλή πυκνότητα NBR |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ελαστικότητα, ανθεκτικός, εύκολη να καθαρίσει, ελαφριά |
| Χρώμα: | Το ροζ, μπλε, και ούτω καθεξής, να είναι ειδικό που γίνεται μπορεί βασισμένο στην ποσότητα |
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης 183cm
| Υλικό: | NBR |
|---|---|
| MOQ: | Διαπραγματευτείτε |
| Μέγεθος: | 183x61cm, 173x61cm, πάχος 180x61cm: 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm. Σύμφωνα με τις ανάγκες των |
Το φυσικό λάστιχο 173x61cm NBR επιπλέον ευρέως μη γλιστρά το χαλί γιόγκας για τη γυμναστική
| Μέγεθος: | 183x61cm, 180x61cm, πάχος 173x61cm: 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm. Σύμφωνα με τις ανάγκες των |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ: | 8/10/12/16/20 PC στο χαρτοκιβώτιο |
Πολυ φιλικό προς το περιβάλλον NBR 183cm 61cm σκοπού χαλί γιόγκας μη ολίσθησης άσκησης
| Μέγεθος: | πάχος 183cm*61cm: 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm. Σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm |
| OME: | Δεχτείτε |
χρωματισμένο αδιάβροχο λαστιχένιο 1.0cm NBR χαλί γιόγκας μη ολίσθησης νιτριλίων
| Μέγεθος: | 183x61cm, 173x61cm, πάχος 180x61cm: 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm. Σύμφωνα με τις ανάγκες των |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm. |
| OME: | Δεχτείτε |
Υπαίθρια γυμναστική ικανότητας 180cm ελαφρύ χαλί γιόγκας 10 χιλ. μη ολίσθησης
| Μέγεθος: | 183x61cm, 173x61cm, πάχος 180x61cm: 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm. Σύμφωνα με τις ανάγκες των |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm. |
| OME: | δεχτείτε |
Λαστιχένια γυμναστική 0.5cm ικανότητας χαλί άσκησης μη ολίσθησης 183x61cm
| Μέγεθος: | 183x61cm, 173x61cm, πάχος 180x61cm: 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm. Σύμφωνα με τις ανάγκες των |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm. |
| OME: | Δεχτείτε |
Ελαφρύ 183x61cm αντιολισθητικό χαλί γιόγκας υψηλής πυκνότητας για την άσκηση
| Μέγεθος: | 183x61cm, 180x61cm, πάχος 173x61cm: 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm. Σύμφωνα με τις ανάγκες των |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5cm/0.6cm/0.8cm/1.0cm/1.2cm/1.5cm |
| Επεξεργασία λογότυπων: | Αποτυπώνοντας σε ανάγλυφο λογότυπο, τυπώνοντας λογότυπο, κ.λπ. |

