Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
wxholly
λέξεις-κλειδιά [ 1m fire resistant rubber sheet ] αγώνας 9 προϊόντα.
πυρίμαχο λαστιχένιο φύλλο μόνωσης θερμότητας αφρού υψηλής πυκνότητας B1 1m
| Υλικό: | NBR&Foam |
|---|---|
| Μήκος: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Κλειστό λαστιχένιο φύλλο φύσης NBR κυττάρων Soundproof μαλακό εξωθημένο 1.5m Eco
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Κλειστό κυττάρων αλεξίπυρο εύκαμπτο 1m NBR φύλλο μόνωσης νιτριλίων λαστιχένιο
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
Πυρκαγιά που εμποδίζει τον ευνοϊκό για το περιβάλλον NBR αφρό PVC μόνωσης θερμότητας 1.4m
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Μαύρος ρόλος μόνωσης 30mm NBR ομαλός λαστιχένιος για την οικοδόμηση
| πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Αλεξίπυρος υψηλής πυκνότητας φύλλων αλουμινίου αργιλίου πίνακας αφρού θερμικής μόνωσης λαστιχένιος
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
|---|---|
| Μορφή: | Λουρίδες, κομμάτι, φύλλο, χαλί, ρόλος |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Μαύρη πυρκαγιά - καθυστερών 30mm λαστιχένιος ρόλος μόνωσης για την οικοδόμηση
| πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Σειρά θερμοκρασίας υπηρεσιών: | -40℃~105℃ |
Μαύρη φλόγα κυττάρων Colsed υψηλής πυκνότητας - λαστιχένιο φύλλο αφρού Nbr καθυστερούντω
| Υλικό: | NBR&Foam |
|---|---|
| χρώμα: | μαύρος |
| Πάχος: | Εξατομικεύσιμος |
μαύρος αυτοκόλλητος υψηλός 1.5m - ρόλος θερμικής μόνωσης ποιοτικού αλεξίπυρος NBR λαστιχένιος αφρού
| πλάτος: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πυκνότητα: | 45100kg/m ³ |
1

