Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ 15mm nbr rubber sheet ] αγώνας 13 προϊόντα.
αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο 15mm
| Πλάτος: | ≤1200 χιλ. |
|---|---|
| Υλικό: | NBR/PVC λάστιχο |
| Πάχος: | 3-40 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Ζωηρόχρωμη υψηλή πυκνότητα 15mm σωλήνων αφρού Nbr λαστιχένια άνευ ραφής
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων 30mm
| Όνομα προϊόντων: | Λαστιχένιος πλαστικός σωλήνας |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Μεγέθη: | Προσαρμοσμένος |
PPR 60kg/M3 NBR βαθμός σωλήνων B1 μόνωσης που γαλβανίζεται λαστιχένιος
| Χρώμα: | Μαύρα, μπλε, κίτρινα κ.λπ… (εξατομικεύσιμα) |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
Υψηλή πυκνότητα 55kg/M3 6mm λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων για τον κλιματισμό
| Υλικό: | Λάστιχο NBR |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου: | Σωλήνας |
Αδιάβροχη υψηλή πυκνότητα συνήθειας 15MM βαρέων καθηκόντων λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής |
|---|---|
| Υλικό: | rubber&others |
| Συσκευασία: | Υφαμένη πλαστικό τσάντα, χαρτοκιβώτιο, επί παραγγελία συσκευασία |
Ήχος - να απορροφήσει Epdm 15mm λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής πάχους
| όνομα προϊόντων: | λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής |
|---|---|
| Κανονικό μέγεθος: | 100*100*1.5cm |
| Υλικό: | rubber&others |
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων NBR για τον ηλιακό θερμοσίφωνα αέρα
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
| Αριθμό μοντέλου: | Σωλήνας |
Ζωηρόχρωμος εύκαμπτος 30mm προστατευτικός NBR σωλήνας μόνωσης Wsterproof νιτριλίων λαστιχένιος
| Χρώμα: | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |
Υψηλός - η ποιοτική κατηγορία 1 στεγανοποιεί φυσικά Nbr/το PVC 9mm σωλήνας θερμικής μόνωσης
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
|---|---|
| Υλικό: | αφρός、 nbr+pvc |
| Πυκνότητα: | 55-60kg/m3 |

