Όλα τα Προϊόντα
-
Λαστιχένιο φύλλο μόνωσης νιτριλίων
-
Λαστιχένιο φύλλο NBR
-
Αλεξίπυρο λαστιχένιο φύλλο
-
Λαστιχένιος ρόλος μόνωσης
-
Υγιής πίνακας μόνωσης
-
Λαστιχένιος σωλήνας μόνωσης νιτριλίων
-
Μαξιλάρι Barbell αφρού
-
Λαστιχένιο πιάσιμο λαβών αφρού
-
Treadmill χαλί πατωμάτων
-
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου
-
Στόχοι περιστεριών αργίλου
-
χαλί γιόγκας μη ολίσθησης
-
λαστιχένιο χαλί πατωμάτων γυμναστικής
-
προωθητής στόχων αργίλου
-
μόνιμο χαλί αντι κούρασης
-
Edward DeandaΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sales
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615211040646
λέξεις-κλειδιά [ 110mm clay sporting clays ] αγώνας 28 προϊόντα.
πλαστικό 80m προσαρμοσμένο φορητό Thrower αργίλου μήκους 740mm για το πυροβολισμό
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| χρώμα: | Πορτοκαλής ή προσαρμοσμένος |
| MOQ: | Διαπραγματευτείτε |
πλαστικός 1 προωθητής στόχων αργίλου δίσκων μήκους 485mm
| Υλικό: | πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Πορτοκαλής ή προσαρμοσμένος |
| MOQ: | Διαπραγματευτείτε |
στόχος πυροβολισμού περιστεριών αργίλου 25mm 3g 50CM για τον ανταγωνισμό
| Διάμετρος: | Φ=110mm Φ =108mm |
|---|---|
| G.W: | 17.5KG |
| N.W: | 16.5KG ένα φορτίο 72 παλετών χαρτοκιβώτια (10368pcs |
Στόχοι πυροβολισμού αργίλου αντίστασης 3g 1.2T αέρα για τις παγίδες
| Διάμετρος: | Φ=110mm Φ =108mm |
|---|---|
| Υλικό: | Άργιλος |
| βάρος σκονών καπνού: | 3G |
Χαμηλοί στόχοι πυροβολισμού αργίλου θόλων συνέπειας πορτοκαλιοί 110mm
| Χρώμα: | Ζωηρόχρωμος |
|---|---|
| MOQ: | 1pcs |
| Βάρος: | 105±5g |
Ζωηρόχρωμος ομαλός αντιδραστικός στόχος πυροβολισμού αργίλου 1.2T 25mm
| Βάρος: | 105±5g |
|---|---|
| Ύψος:: | h=25mm |
| G.W: | 17.5KG |

